NeGeMenu

Predstavujeme Vám nový koncept Menu, ktorým sme reagovali na aktuálne trendy a vývoj v stravovacích návykoch spoločnosti, na zmeny v prostredí, v ktorom žijeme a pracujeme, na zmeny v zmýšľaní a životnom štýle súčasných i potenciálnych zákazníkov, pričom sme brali do úvahy nové vedecké poznatky s cieľom trvalej udržateľnosti pri využívaní zdrojov a ďalšieho rozvoja.

img

 

MENU NOVEJ GENERÁCIE  

Receptúry pochádzajú z celého sveta a ich zloženie odráža celosvetový trend znižovania konzumácie a spotreby najmä červeného mäsa.

Hlavnými parametrami ich zaradenia do databázy NeGeMenu je ich unikátne zloženie, nutričná vyváženosť, kvalita a exkluzívnosť surovín, ktoré bežne v spoločnom stravovaní nenájdete.

Hoci máme radi poctivú sviečkovú, či tradičné bryndzové halušky so slaninkou... nie je nám ľahostajná ani téma ekológie a potreby a preferencie všetkých našich zákazníkov. Preto prinášame alternatívu v stravovaní aj pre tých, ktorým nie je ďalší vývoj v tejto oblasti ľahostajní.

NeGeMenu je moderné, ekologické, reštauračné a je inšpirované flexitariánskou filozofiou stravovania.

Viete kto je to flexitarián?

Ak nie, dozviete sa to na našej stránke v najbližších dňoch.

A máme pre Vás pripravených ešte oveľa viac informácií, ktoré súvisia s témou ekológie, trvalej udržateľnosti a stravovania. Dozviete sa ako aj Vy môžete ovplyvniť svojím rozhodnutím v oblasti stravovania nie len seba, ale aj svoje okolie. Hoci sa to môže zdať prehnané, my sme presvedčení, že aj malé zmeny majú veľký význam!

ŠÉFKUCHÁROM v kuchyni APROXIMA

čítať viac

SIEŇ SLÁVY kuchárskeho cechu APROXIMA

čítať viac

Mojich 10 rokov v APROXIME

čítať viac

RECEPT Sous vide steak z krkovičky

čítať viac