Aplikácia Aproxima

img
  • Ako Vám DNES chutilo?
  • Boli sme na VÁS milí?
  • Máte nejaký NÁPAD na vylepšenie?
  • Chcete mať k dispozícii aktuálny JEDÁLNY lístok?

Stiahnite si do svojho mobilu aplikáciu APROXIMA a využívajte všetky výhody, ktoré sme pre Vás pripravili.

INFORMÁCIE O APLIKÁCII

Prostredníctvom aplikácie Aproxima môžete on-line hodnotiť jedlo, personál a všetky služby, ktoré Vám poskytujeme alebo nahlásiť poruchu na niektorom z našich automatov. Môžete nám napísať aj rôzne postrehy, pripomienky a podnety. Konkrétne a konštruktívne hodnotenia a príspevky nám pomôžu zlepšovať naše služby a prispievať tak k Vašej spokojnosti.

Vďaka aplikácii máte vždy po ruke aktuálny jedálny lístok, a máte prístup ku všetkým novinkám, akciám a informáciám, ktoré Vám budeme pravidelne sprostredkovávať.

KDE SA DÁ STIAHNUŤ

Aproxima aplikácia - iOS
Aproxima aplikácia - Android

AKO SA PRIHLÁSIŤ

Do aplikácie sa prihlásite veľmi jednoducho. Stačí sa iba zaregistrovať a potvrdiť registráciu overovacím kódom zo zaslanej sms. Pravdivým vyplnením údajov nám pomôžete lepšie spracovať Vaše pripomienky, pracovať cielene na vylepšeniach a posielať Vám aktuálne informácie, ktoré budú určené priamo pre Vás. Žiadne z vyplnených údajov nebudú ďalej použité a riadia sa platným zákonom o ochrane osobných údajov.

HODNOTENIE SLUŽIEB

Napíšte nám svoj názor na naše jedlo, personál, služby, prípadne nám pošlite Vaše postrehy a návrhy. Dôležité je posielať konkrétne a konštruktívne hodnotenia a príspevky, pretože iba tie nám pomôžu zlepšovať naše služby a prispievať tak k spokojnosti VÁS - našich zákazníkov.

JEDÁLNY LÍSTOK

K dispozícii máte aktuálny jedálny lístok. Jedálny lístok pripravujeme na celý týždeň vopred. Vybrať si z našej ponuky môžete večer pri telke a tak sa sami rozhodnúť či si radšej zbalíte do práce so sebou svačinu :)

ODHLÁSENIE Z APLIKÁCIE

Z aplikácie APROXIMA sa môžete kedykoľvek odhlásiť a opätovne prihlásiť. Odporúčame odhlásiť sa len v prípade, že chcete zmeniť svoje užívateľské údaje ako sú pohlavie, rok narodenia, pracovné zaradenie a prevádzka. Po odhlásení z aplikácie je nutné Váš účet opätovne autorizovať prostredníctvom bezplatného SMS kódu.

História APROXIMA

čítať viac