O nás

Sme spoločnosť poskytujúca komplexné služby v oblasti spoločného stravovania, vendingu a cateringu už viac ako 25 rokov. Našou prioritou je spokojnosť našich zákazníkov, čo je pre nás zároveň i záväzok, aby sme vždy poskytovali iba profesionálne služby na najvyššej úrovni.

img

Ctíme si tradíciu vo varení, v kvalitných surovinách a využívame najmodernejšie technologické procesy a postupy.

Sledujeme aktuálne trendy a inovácie v oblasti gastronómie, aby sme nášmu zákazníkovi ponúkli vždy niečo nové a vyhoveli sme aj tým najnáročnejším požiadavkám. Rastúci dopyt po našich službách je pre nás signálom, že ideme správnou cestou.

MY SKUTOČNE VARÍME

Na začiatku bol nápad, z nápadu vízia a plán a dnes poskytujeme služby v spoločnom stravovaní pre viac ako 10 000 zákazníkov denne. Od pôvodného zámeru skutočne variť z čerstvých a kvalitných surovín sme neustúpili ani o krok a to je naším najdôležitejším tajomstvom úspechu.

NAŠOU INOVÁCIOU JE KROK SPӒŤ K VARENIU

V kvalite nerobíme kompromisy a prácu si neuľahčujeme používaním žiadnych instantných zmesí. U nás sú kuchári naozaj kuchári. My nemiešame, my skutočne varíme. Pri práci sa i zašpiníme, napríklad pri čistení zeleniny, krájaní čerstvého mäsa, či miesení cesta na rôzne sladké dobroty. Vy už vidíte iba výsledok, keď Vám kuchári, už čisto oblečení v kuchárskych rondónoch servírujú jedlo, ktoré uvarili a veria, že Vám bude chutiť, tak ako nám.

SME PROFESIONÁLI

Máme profesionálnych kuchárov, ktorí sa stále vzdelávajú vo svojom odbore, sledujú aktuálne gastronomické trendy a nové technologické postupy, aby vedeli vždy uspokojiť i tie najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov. Učíme sa od tých najlepších. Na rôznych projektoch spolupracujeme so špecialistami a odborníkmi na danú oblasť. Náš Executive chef patrí medzi najuznávanejších odborníkov súčasnej gastronomickej scény na Slovensku a pre zdravé menu máme špecialistu z oblasti nutričnej výživy. To je základným predpokladom uspokojiť i toho najnáročnejšieho zákazníka.

SME TÍM

Naším veľkým bohatstvom sú naši ľudia. Uvedomujeme si, že každý jeden člen tímu je dôležitou súčasťou celku, bez ktorého nemôže byť dosiahnutý ten správny výsledok. Vážime si každého jedného zamestnanca, ktorý sa stane súčasťou nášho tímu. Dáme mu našu maximálnu podporu a vytvoríme mu podmienky tak, aby bol spokojný a mal všetky predpoklady vykonávať svoju prácu zodpovedne, kvalitne a profesionálne.

VARÍME S CHUŤOU

Varenie nás baví a nie je to pre nás iba povinnosť. Pred zavedením každej novej receptúry testujeme jej zloženie, vyváženie chutí a v neposlednom rade i to ako finálne jedlo vyzerá na tanieri. Pretože vieme, že servírovanie je dôležitým bodom konečnej spokojnosti zákazníka. Až keď nová, testovaná receptúra prejde prísnym schvaľovacím procesom môže byť dané jedlo zaradené do jedálnička.

ZÁLEŽÍ NÁM NA KAŽDOM ZÁKAZNÍKOVI

Každý jeden zákazník a každá jedna porcia je pre nás dôležitá. Hoci v jeden deň vydáme tisíce rôznych obedov, v daný moment sa sústredíme práve na tú jedinú porciu. Úsmev či milé slovo nesmú chýbať, pretože to je súčasťou našej misie – spríjemniť nášmu zákazníkovi deň. Počas malej prestávky na obed si chce zákazník na chvíľu oddýchnuť a vypnúť od svojich pracovných povinností. Preto tu sme my. Nám povinnosť nekončí iba navarením chutného jedla. Chceme jedlo chutne navariť, vydať a naservírovať tak, a v takom prostredí, aby od nás zákazník odchádzal spokojný a oddýchnutý a opäť sa k nám na druhý deň rád vrátil. My pre to urobíme úplne všetko.

Stačí iba prísť a byť naším hosťom.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Aplikácia Aproxima

čítať viac

História APROXIMA

čítať viac