Schaeffler Kysuce

Pre spoločnosť SCHAEFFLER Kysuce, spol. s r.o. sme začali variť a poskytovať služby spoločného stravovania od roku 2011.

Súčasťou poskytovaných služieb je zabezpečenie Vendingu, čiže prevádzka automatov. Od začiatku varíme z čerstvých a kvalitných surovín a z tohto zámeru sme doteraz neustúpili, to je našou prioritou. O spokojnosť našich zákazníkov, ktorí sa stravujú v jedálni, sa stará denne viac ako 60 zamestnancov, počas troch zmien. Naši kuchári sú profesionáli, ktorí sa stále vzdelávajú vo svojom odbore, aby vedeli vždy uspokojiť všetky požiadavky našich zákazníkov.

Varíme klasické jedlá, no i rôzne špeciality. Pripravujeme týždne svetovej kuchyne, či rôzne tematické dni a receptúry založené na sezónnych surovinách.

Súčasťou jedálne je i časť vyhradená pre voľný predaj, kde si môžete vybrať i z doplnkového sortimentu, ktorý máme v aktuálnej ponuke.

Tieto podstránky sme pripravili pre našich hostí, ktorí sa stravujú v jedálni SCHAEFFLER Kysuce. Nájdete tu aktuálny jedálny lístok, našu ponuku, rôzne oznamy a novinky týkajúce sa priamo prevádzky jedálne, aby ste vedeli na čo sa môžete v najbližšej dobe tešiť.

Našim cieľom je Vaša spokojnosť! Robíme všetko pre to, aby ste sa u nás každý deň nie len chutne a výživne najedli, ale aby ste sa u nás i príjemne cítili a odchádzali od nás spokojní.

Tešíme sa na Vašu návštevu!