Gastro

img

Poskytujeme komplexné služby v oblasti spoločného stravovania v rôznych segmentoch a regiónoch SR i ČR. Zabezpečujeme stravovacie služby buď priamo na mieste, ak je podnik vybavený kuchyňou alebo zrealizujeme rozvoz z najbližšej prevádzky až ku klientovi.

Varíme z čerstvých surovín, uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou a naše jedlá spĺňajú i tie najnáročnejšie požiadavky na chuť a vzhľad.

Jedálne lístky koncipujeme tak, aby jedlá odrážali špecifiká daného regiónu a boli prispôsobené miestnym zvyklostiam a chutiam.

Varíme tradičné jedlá no i rôzne špeciality, či Zdravé jedlá pripravované pod dohľadom nutričnej terapeutky. Konkrétnu ponuku prispôsobujeme požiadavkám nášho zákazníka. Receptúry inovujeme na základe najnovších trendov a požiadaviek gastronomického trhu.

V rámci komplexnosti našej ponuky stravovacích služieb zabezpečíme:

  • Predaj doplnkového sortimentu
  • Zásobovanie sekretariátov
  • Zabezpečenie pitného režimu
  • Prevádzkovanie automatov (Vending)
  • Catering

Samozrejmosťou sú i rôzne doplnkové a sprievodné služby ako napríklad servis pre obchodné rokovania, konferencie, firemné akcie, bankety, plesy. Pre vedenie spoločnosti, návštevy a mimoriadne podujatia zabezpečujeme   nadštandardné   služby,   môže sa jednať o pracovné obedy, večere, občerstvenie pri poradách.

Dotaz na PONUKU služieb spoločného stravovania

Catering & Events

čítať viac