Ponuka

Od 2.5.2016 sme v jedálni SCHAEFFLER SKALICA spustili nový koncept služieb, v rámci ktorého sme našim zákazníkom predstavili širšiu a variabilnejšiu ponuku.

ŠALÁTY

Miešané šaláty a pomazánky sme rozšírili o ponuku čerstvých neochutených šalátov (čerstvá nakrájaná zelenina s dressingami vlastnej výroby) a výber teplých šalátov (zelenina, cestoviny, omáčky).

Podmienky predaja šalátov:

  • Šaláty a dressingy vlastnej výroby sa predávajú na váhu

  • Cena všetkých šalátov je jednotná

  • Môžete skombinovať rôzne druhy šalátov (čerstvé, miešané, teplé), podstatná je výsledná váha

  • Šaláty musíte naberať na šalátový tanier z dôvodu nutnosti šaláty u pokladne odvážiť

ŠPECIÁL Menu

2 x do týždňa máte možnosť ochutnať špecialitu, ktorá sa bežne v podmienkach spoločného stravovania nepripravuje. Ide o nové druhy rýb a mäsa, ktoré patria už do vyššej cenovej kategórie a to je i dôvod, prečo je toto Menu doplatkové.

FIT MENU = Menu IV.

Zdravé menu, ktoré nahradilo bezmäsité Menu 4. V ponuke zostalo FIT Menu bezmäsité. Je zostavované odborníkom na zdravú výživu – nutričným terapeutom. Ku každému jedlu sú prepočítané energetické hodnoty a rozklad na cukry, tuky, bielkoviny.

FRESH NÁPOJE

Každý deň je v ponuke 100% šťava z čerstvo lisovaného ovocia a zeleniny. Na výrobu nápojov sa používa šetrné lisovanie ovocia a zeleniny za studena, tým sa v šťave zachovávajú všetky potrebné látky. Do nápojov sa nepridáva žiadna voda, cukor, koncentrát, konzervačné látky ani farbivá.

DEZERTY VLASTNEJ VÝROBY

Vlastnú výrobu sme rozšírili o ponuku chutných a veľmi obľúbených dezertov z tvarohu, pudingu a ovocia. Dezerty sa robia každý deň čerstvé podľa dennej ponuky. Pri dezertoch je uvedený popis spolu s cenou.

KÁVA

V jedálni je pridaný nový kávomat s vyššou kvalitou obľúbenej kávy. Káva sa vyznačuje lahodnou vyváženou chuťou a na výber je viacero druhov. Kávomat funguje na mince, ktoré i rozmieňa. Káva je podávaná formou take-away.

PEČIVO

Rozšírili sme ponuku o teplé, chrumkavé a voňavé pečivo priamo z pece vyrobené dopečením. Finálnym dopečením v priestoroch jedálne máte možnosť vychutnať si čerstvé pečivo každý deň. Na výber máte rôzne sladké i slané varianty (kaiserky, žemle, pečivo z lístkového cesta, rôzne mini pečivo...)

GRILL, KEBAB, BURGER

Do jedálnička sme zaradili nové obľúbené jedlá, ktoré sú na Slovensku veľmi populárne. Receptúry sa v priebehu týždňa striedajú tak, aby sme vyhoveli čo najširšiemu spektru zákazníkov. Môžete si pochutiť na špecialitách na grile, vyskúšať rôzne druhy kebabu a naši kuchári pripravili i originálne receptúry vynikajúcich burgerov. Nezabúdame ani na chrumkavú Pizzu, ktorá je už u nás samozrejmosťou.

Veríme, že si z našej širokej ponuky vyberiete. Tešíme sa na Vašu návštevu!